برای داشتن موهایی قشنگ با این رموز آشنا شوید!

چهارشنبه 22 شهریور 1396 ساعت 13:05

برای داشتن موهایی قشنگ با این رموز آشنا شوید! 

برای داشتن موهایی با است   <a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الوجه</a>

و سلامت , ماهی و غلات مصرف نمایید . پروتئین و چربی امگا ۳ در بهبودی گیسو راز به شما امداد مینماید . 


تناول کردن ماهی و غلات برای داشتن موهای تندرست : 

برای داشتن موهایی تندرست و با استحکام , ماهی و غلات مصرف نمایید . پروتئین و چربی امگا ۳ در بهبودی مو راز به شما یاری می کند . صیفیجات و هویج هم به‌این قضیه یاری می‌نماید . مراقب باشید رژیم‌هایی که سبب به کم شدن پر سرعت وزن میشوند با جلوگیری و ساخت خلل در جذب موادسازنده اضطراری , سبب ساز به نازک شدن یا این که چه بسا ریزش موی میگردند . 


درخشندگی موهای خویش را با شستشوی آن با آب ولرم مراقبت فرمایید : 

آب خیلی داغ سبب از بین رفتن چربی حفاظتی موها که حافظ نرمی و انعطاف آن‌هاست می شود . ولی این بدان معنا نیست که شما مجبورید موهای خویش را با آب سرد بشویید بلکه به‌جای آن از آب ولرم استفاده فرمائید ; و پوست رمز خویش را حین شامپو کردن به‌آرامی ماساژ دهید . 


زخم انتهای موهایتان را با پروتئین ترمیم فرمائید : 

در صورتی شما به طور آراسته از وسایل حرارتی برای شرایط دادن به موهایتان استفاده میکنید یا این که موهای خویش را رنگ , دکلره یا این که فر می کنید , لایه فرنگی حفظ کننده موها مبتلا جراحت شده و باعث به وز شدن انتهای موها می گردد . درین موردها می بایست از تولید ها حافظ موی که دربردارنده پروتئین کراتین میباشند و به درون موی نفوذ کرده و مشکل و فرج موها را به‌صورت موقت می‌بندد استفاده فرمائید . این مواد تا شامپو کردن بعدی موها در موها باقی میماند و با شامپو کردن موها تمیز می گردند , بدین ترتیب شما ناچار به استفاده منظم از آن ها میباشید . سرم فیتوکراتین و کرم گیسو فیتوکراتین اکستریم فیتو محصولی دلخواه برای این مسئله است . 


حجم موهای خویش را پرتر نشان دهید : 

تراکم موهای شما به ژن و همینطور روش وضعیت دادن به موهایتان دارای ارتباط است . نژاد دارنده موهای قرمز‌رنگ موهای ضخیم‌تری دارا‌هستند درحالی‌که بلوندها موهای نازک‌تری دارا هستند اما تعداد موهایشان بیشتر است . شما می توانید از یک نرم‌کننده درون گرمابه برای ساقه موی استفاده نمایید . درصورتی‌که موهای خیلی ظرافت دارید از وسایل حرارتی با رتبه کم استفاده فرمائید . فیتو برای این قضیه شام‍‍‍‍‍‍پو و قابل انعطاف کننده فیتوولوم و اسپری بعداز خزینه فیتوولوم اکتیف را به شما سفارش می نماید . 


شوره رمز نیاز به استفاده از تولید ها منحصربه‌فرد و حفظ ویژه دارااست : 

برای برطرف کردن این اختلال , استفاده ازشامپوهای درمانی که دربردارنده لایه‌بردار و مواد نخستین اثرگذار در جلوگیری از عود بیماری , سازه به گونه شوره راز ( کم آب یا این که چرب ) می تواند دوچندان اثر گذار باشد . خوب تر است که ۵ دقیقه کف شامپو با پوست رمز در تماس بوده و آن گاه به‌طور بی نقص آن را بشویید . لاین فیتو اسکوام برای معالجه شوره راز شما راه حل مضاعف قابل قبولی است و می توانید از آن استفاده ببرید . در صورت ابتلا به شوره راز مقاوم به معالجه فیتواسکوام اینتنس سفارش می گردد . 


از سشوارهای خیلی داغ با اقتدار بالا خودداری کنید : 

مبتنی بر گزارش‌ها در مقایسه با سشوارهای پرقدرت , گونه های معمولی نیز در به عبارتی زمان موها را کم آب میکنند پس خوبتر است از اشکال خیلی داغ و پرقدرت استفاده نکنید یا این که از محصولاتی استفاده کرد که حفظ کننده مو شما در قبال حرارت سشوار باشد . محصولاتی نظیر اسپری فیتوکراتین قادر است از موهای شما در قبال آسیب‌های ناشی از سشوار حفظ نماید . 


از برس زدن بیش‌ازحد دوری کنید : 

برس زدن بسیار سبب ساز به ریزش بیشتر موها میگردد . بیشتر مردمان روزی ۱۰۰ –۵۰ تار گیسو از دست می دهند . برای جلوگیری از ریزش بیشتر از حد نرمال , موهای تر را بخصوص در باطن گرمابه کتف نکنید ; ولی در صورت پیدایش ریزش گیسو شیوه های راه حل موجود هست . در‌صورتی‌که مبتلا ریزش گیسو می باشید می توانید برای در اختیار گرفتن و معالجه آن بسته به مدل ریزش گیسو خویش از فیتوسیان – فیتولیوم ( تولیدات ضد ریزش موی تخصصی فیتو ) یاری بگیرید . 


از شیوه‌های پیرایش گیسو که کمترین جراحت را به موها می‌زنند استفاده نمائید : 

عملکرد فرمایید موهایتان را دائما نبندید و زیر کشش قرار ندهید . خوب تر است در موقع استراحت موهای خویش را گشوده نگهدارید . درصورتی که هر زمان از اکستنشن موها استفاده کردید به دوران ۳ ماه موها را آزاد و گشوده نگهدارید . 


با ارتقا سن حفظ از موها را بیشتر نمایید : 

با ارتقا سن موها ضعیف‌تر میگردد و پرورش آنان آرام‌تر می گردد . در شرایطی که موهایتان در اثر نقاشی کردن مبتلا مشکل شده با کوتاه کردن تر و تمیز موها و استفاده از محصول ها رطوبت رسان و تغذیه کننده به سالم آن ها یاری فرمائید و در سنین فراتر کمتر از رنگ و بقیه ترکیبات شیمیایی استفاده فرمایید . 


در آب‌وهوای کم آب با وز شدن موها چه کنیم : 

الکتریسیته بومی در آب‌وهوای کم آب بیشتر میشود و این سبب ساز به وز شدن موها در فصول سرد و کم آب سال می گردد . در‌این موردها استفاده از نرم‌کننده موثر است . استفاده از شامپوهای با PH متعادل هم به بهبودی این شرایط یاری می کند . سرم فیتولیس فیتو اعم از محصول ها ضد وز است . 


قبلی از شنا کردن دوش بگیرید : 

برای جلوگیری از زخم کلرین قبلی از رفتن به استخر دوش بگیرید زیرا زمانی موها از آب اشباع می گردد , جذب مواد شیمیایی کمتر خواهد شد . بعداز شنا کردن نیز از شامپوهای با PH متعادل منفعت بگیرید . فیتو در این باره به شما استفاده از فیتوپلاژ را سفارش مینماید . فیتوپلاژ محصول محافظت از گیسو و پوست تن است . 


چنانچه موهای آسیب‌دیده دارید از گونه های روش‌های پیرایش موها خودداری کنید : 

موها را با حوله کم آب فرمائید و از تمام وسایل حرارتی , شیمیایی و رنگ اجتناب نمایید تا موهای نو جایگزین موهای آسیب‌دیده شود و موهای سالم‌تری داشته باشید . از محصولاتی مثل فیتوکراتین استفاده نمائید که ضمن محافظت زیبایی جنبه درمانی هم داشته باشد . 


مدام مراقب تغییرات گیسو خویش باشید : 

تغییرات ناگهانی موها نظیر آسیب پذیر شدن , ریزش بیش‌ازاندازه نشانه‌هایی از مشکلات تن درستی به حساب می آید برخی داروها می تواند سبب ساز به ریزش موی شود , به این ترتیب در شرایطی که متوجه تغییرات ناگهانی در موها شدید حتماً به کارشناس پوست مراجعه‌کنید . 


<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.