7 بایستی و نباید تارنما تجارت روزمره

پنج‌شنبه 23 شهریور 1396 ساعت 11:58


چرا از این تارنما های برای پیشبرد فروش خویش استفاده نمیکنید ؟تا همین یک یا این که دو سال پیشین هیچ کس واژه و کلمه تخفیف گروهی و اصولا تخفیف روزمره را نشنیده بود . ولی روز جاری تخفیفان و یا این که نت برگ و… . به برندهایی تبدیل گردیده اند که معنای خاصی را در ذهن تمام اشخاص القا می نمایند , نظیر کلینکس . اما بررسی های پیدایش باز<a href="https://www.on5.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/">طراحی سایت در مشهد</a>

شان می‌دهد که حباب سایت های تخفیف روزمره به خاطر اشباع بیشتراز حد و خستگی مشتریان در حالا انفجار است . ولی هنوز این دسته سایت ها پتانسیل متعددی برای تجارت های کوچک دارا‌هستند که می‌خواهند فروش خویش را بالا ببرند . 


نسبتاً ۸۳ میلیون نفر استفاده کننده تارنما تخفیف روزمره گروپون می‌باشند که نشان دهنده “ اقتدار خرید گروهی با استفاده از تخفیف یا این که بن می‌باشند ” . یکی‌از خصوصیات ویژه این وبسایت ها , ارائه پیشنهادهای ( خرید و فروش ) روزمره است که در صورتی سرعت بالا فعالیت نکنید , توصیه روز جاری , فردا وجود نخواهد داشت . گروپون ها حاصل کار دائمی مارک سازی اینترنتی بوده اند . 

شما می‌توانید در تارنما های تخفیف روزمره بلیط های کنسرت نصفه بها , کارت های کادو با تخفیف و یا این که پینت پر و بال و یا این که هزاران چیز دیگر را خرید فرمایید . ولی برای این‌که تخفیف های ویژه اخذ فرمایید , چندین خاصی استفاده کننده بایستی از این پیشنهادها استفاده نمایند . میزان فروش نشان دهنده بها معاملاتی است که در‌این تارنما ها قرار داده می‌شوند . 

آف چی و نت برگ و یا این که وب سایت های مشابه آن , معمولا پیشنهادهای تخفیف را در مدت محدود برای محصول ها و سرویس ها خاص در لحاظ می‌گیرند . اعضای این تارنما ها , پست الکرونیکی هایی را برای این پیشنهادها در هر روز اخذ می نمایند و طی روز فقط خریدهای محدودی را می‌توانند انجام دهند . اما معرفی کردن و خرید دوستان خوب هم به معنای امتیاز ویژه برای کسی است که دوستان خوب خویش را معرفی نموده است . 

گروپون او‌لین سایت تخفیف روزمره بود ولی اشخاص متعددی به‌سرعت راه و روش او‌را پی گرفتند . صدها وبسایت تجارت روزمره وجود دارا‌هستند که تخفیف های مضاعف خوب برای تولید ها و سرویس ها متفاوت به یوزرها خویش پیشنهاد میکنند . شما می‌توانید تولید ها و سرویس ها مضاعف متعددی را از این تارنما ها خریداری فرمائید . مراحل استفاده یوزرها این سایت ها آن قدر پر سرعت است که خرید گروهی ( درست خیس تخفیف روزمره است ) به یکی از طریق های نو بازاریابی تبدیل شده‌است . 


article _ image _ one _ 289 . jpg 

تخفیف روزمره برای شما چه معنایی دارد؟ 


درین سایت ها هر کسی می‌تواند یک تاجر باشد . یک آقای ۳۰ ساله در پی بلیط رستوران محبوبش با ۳۰ درصد تخفیف است , یا این که یک خانم ۴۰ ساله قادر است درپی تخفیف یک مهاجرت دلچسب و دل خواه باشد . هر کسی قادر است چیزی که میخواهد را با تخفیف درین وبسایت ها پیدا نماید . پس این وبسایت ها برای یوزرها مختلف با خصوصیات و منظور های مختلف , معنای خویش را خواهند داشت . 

یک کدام از فواید این مدل تارنما ها برای تجارت های کوچک , نوعی تازه از تبلیغات پیشبرد فروش است . وبسایت هایی مثل نت برگ و آف چی از خبر نامه ها و رادیوها بیشتر مخاطب مواجه شده داشته و هر شخصی که پیرو به چنگ آوردن تخفیف است , میتواند شمارا در آن جا مشاهده نماید . 


رویارویی تبلیغات و تبلیغات پیشبرد فروش در دنیای مالامال هیاهوی روز جاری . 


چنین وبسایت هایی میتوانند یکی شایسته ترین شبکه های ارتباطی برای ایجاد اشتغال و کارآفرینانی باشند که به‌دنبال خرده فروشی در تراز مرز و بوم می‌باشند . اعتنا داشته باشید که امروزه مخارج تبلیغات سنتی و چه بسا اینترنتی در بازار به هم ریخته و رقابتی روز جاری ( برای رساندن صدای خویش در هرج و مرج بازار ) مضاعف بیشتر از مشارکت در چنین سایت هایی است , در حالی که شما هیچ زمان از فیض عمل خویش و در ارتقا فروش از تبلیغات اطمینان نخواهید داشت . در‌این وبسایت ها شما مطمئن می باشید که با پیشنهادهای ویژه , دست کم ارتقا فروش را تجربه خواهید کرد . 

فیض استفاده از این دسته تبلیغات پیشبرد فروش مصرفی محرک و هدف خرید دادن به مشتریان انگیزه می‌باشد که در کنار آگاهی دادن محرکی برای خرید تولید کرده و از مصرف کننده دعوت می نماید که اینک خرید و فروش را به انجام برساند . بایستی دقت داشت که‌این رابطه کوتاه زمان بوده و نمیتوان بدین وسیله در مشتریان رجحان ساخت . 


تاثیر تبلیغات پیشبرد فروش در مخلوط عنصرها پیشبردی : 


در بالا به عوامل موءثر در گزینش ادغام موادتشکیل دهنده پیشبردی پرداخته و بعد به تاثیر تبلیغات پیشبرد فروش مصرفی در وصال به هدف ها رقم خورده می‌پردازیم : 

1 . مدل بازار کالا : که در کالاهای مصرفی , تبلیغات پیشبرد فروش بیشترین اهمیت را دارا می‌باشد و آنگاه تبلیغات , فروشندگی فردی و رابطه ها همگانی تاثیر گذار میباشند . ولی در زمینه‌ی کالاهای تجاری از ابزار پیشبرد فروش مصرفی عمل ساز نخواهد بود البته می توان از ابزار پیشبرد نیروهای فروش و پیشبرد تجاری ( تمرکز روی شبکه توزیع ) در خصوص کالاهای تجاری سود جست . 

2 . خط مشی رانش یا این که کشش : که در استفاده از این وبسایت ها به دلیل هزینه پرداخت شده تمرکز بر روی شبکه فروش بوده و تاثیر بیشتری در پیشبرد هدف ها موسسه ها تجاری است که از خط مشی رانشی استفاده می نمایند . 

3 . سطح آمادگی خریدار : تبلیغات و رابطه ها همگانی نقش مهمی در تولید آگاهی دارا هستند , فروشندگی فردی و تبلیغات پیشبرد فروش در توافق بر رمز خرید و فروش و ذیل آوردن هزینه تست برای مصرف کننده و هم در به تذکر اثر گذار می باشند 

4 . تراز قدمت کالا : در تراز معرفی محصول از تبلیغات پیشبرد فروش برای ترغیب به آزمودن کالا استفاده می گردد . در سطح بلوغ مهم ترین عنصر بوده و در کنار آن , تبلیغات و فروشندگی فردی اهمیت دارا‌هستند و در تراز زوال از تبلیغات پیشبرد فروش استفاده بیشتری میشود . 

5 . مرتبه کمپانی در بازار : برای موسسات در آغاز در هر صنعت تبلیغات بیشتر از تبلیغات پیشبرد فروش نقش ایفا می نماید . 


بایدها و نبایدهای وب سایت تجارت روزمره 


شما میتوانید با دقت به 7 نکته زیر , عمل قابل قبولی در وبسایت های تجارت روزمره داشته باشید . 


۱ . چه تصمیمی برای اسم تجاری خویش گرفته اید؟ 


بها اسم تجاری شما چه قدر است؟ می بایست بررسی نمائید برخورد مشتریان فعلی شما – راضی یا این که چه بسا هواخواه - نسبت به تغییر و تحول بها ها چه خواهد بود . اینکه مشتریان احتمالی یا این که هواخواهان شما چه ذهنیتی نسبت به کیفیت شما با این پیشنهادها پیدا می نمایند مورد زیاد مهمی است . همه ارتباطات شما مشاهده می شود و می بایست در سمت محافظت و اعتلای اسم تجاری شما باشد . 

درنهایت اینکه استفاده از ابزار پیشبردی مصرفی بر روی ذهنیت خریداران دارای مسئولیت شما نسبت به مارک شما تاثیر مثبتی نخواهد داشت ( در صورت طرح ریزی یا این که اجرای اشتباه تاثیرات منفی هم درپی خواهد داشت ) و بایستی برنامه جامعی داشته باشید تا خریداران فعلی شما راضی و بعداز دوران اجرای برنامه تبلیغات پیشبرد فروش نسبت به اسم تجاری شما ذهنیت مثبت پیدا کرده و در غایت هواخواه شما گردند . 


2 . مهیا محل ورود ترافیک متعددی ارتباطی خویش باشید . 


ارتقا ناگهانی ترافیک , تماس های تلفنی , درخواست های ایمیلی و ترافیک بالای اینترنتی قادر است منجر پیدایش مشکل در کار شرکت ها تجاری کوچک شود , چون منابع و اشخاص اضطراری برای جواب گویی بدین حجم بالای ترافیک را ندارند . هرچند ارتقاء بالای ترافیک برای تارنما های بزرگ به معنای موفقیت خواهد بود , ولی در‌صورتی‌که این ترافیک در اختیار گرفتن نشود , فیض صرفا سرویس ها رسانی ضعیف کمپانی و در سود دلسردی مشتریان خواهد بود . 

تجارت های کوچک می‌پندارند که مشقت بار ترین فعالیت تجارت ایجاد سرنخ های فروش نو است . تارنما های تجارت روزمره این عمل طاقت فرسا را برای شما انجام می دهند , البته شما بایستی مهیا جواب گویی به سرنخ های تازه باشید . در غیر این صورت شما مشتریان احتمالی خویش را به راحتی از دست می دهید . به این ترتیب در‌حالتی که از چنین سایت هایی استفاده می‌کنید , می بایست مطمئن گردید که توان سازمان کردن میزان مناسب ترافیک و سرنخ های تازه را دارید . 

هنگامی شما با تارنما های تخفیف روزمره همیاری میکنید , یک نفر تحت عنوان نماینده , شمارا در این راستا ملازمت و همراهی می نماید . از‌آنجا‌که این جور وبسایت ها , در سریعترین زمان پیشنهادهای شمارا به مردمان عرضه می کنند , شما می بایست تعداد محدودی سفارش داشته باشید که می‌دانید توان رئیس آنان را دارید . 

وقتی که توصیه در سایت قرار داده شد , بایستی خطوط گوشی تلفن شما فراهم باشند و کس و یا این که افرادی را با آگاهی کافی مسئول پاسخ دادن به سوال های مشتریان فرمایید . تمام شرط ها و خصوصیات توصیه می بایست به عینه برای مردمان توضیح داده شده و سرویس ها رسانی به شایسته ترین صورت ممکن صورت پذیرد . شما بایستی از نیروی انسانی کافی برای پاسخگویی به مشتریان احتمالی استفاده فرمائید . این اشخاص بایستی به میزان کافی از حالت توصیه آگاهی داشته و بتوانند به مشتریان شما سرویس ها رسانی نمایند . 


3 . راجع به مرز سوددهی توصیه خویش واقع گرا باشید . 


سودآوری کوتاه برهه زمانی تارنما های تخفیفی تضمین نمی‌شود . پس شما نمی توانید این تارنما ها را تحت عنوان منبع درآمد ضروری در

<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3216.208415546944!2d59.594443715489156!3d36.28299260434094!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c913ae2988767%3A0x9bb53a655a55e550!2sOn5!5e0!3m2!1sen!2sir!4v1503767608928" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.