X
تبلیغات
زولا

پلاگین های مطلوب وردپرس

پنج‌شنبه 13 مهر 1396 ساعت 15:54

پلاگین های مطلوب وردپرس 

همان طور که می‌دانید وردپرس یک سیستم مدیر محتوای دوست داستنی است که فراوان از وب سایت ها بر این اصول سازه شده است{اگر نیاز به یادگرفتن وردپرس دارید به برگه فراگیری وردپرس رجوع نمایید . } 

عالی ما روز جاری می‌خواهیم برگزیدگان پلاگین ها و مطلوب ترین آنان‌را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به شایسته ترین نحو از سیستم کار کشته وردپرس استفاده فرمائید و آن را به شایسته ترین صورت مجهز فرمایید<a href="https://www.on5.ir/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/">طراحی سایت در مشهد</a> . 

عالی بریم راز اصل مقاله و معرفی پلاگین ها 

۱ - ساخت نقشه تارنما با Google XML Sitemaps 

بوسیله این پلاگین میتوانید نقشه وب سایت تان را با فرمت XML ساخت فرمائید و با معرفی آن به موتورهای کاوش میزان بازدید وب سایت و همینطور سرعت شناسایی مطالب تان را در آنها ارتقاء دهید . پلاگین Google XML Sitemaps یکی‌از دوست داستنی ترین پلاگین های مخزن وردپرس است که روی عمده وبسایت های وردپرسی نصب شده‌است . 

۲ - ارتقا سرعت تارنما با W3 Total Cache 

این پلاگین کارکشته با کش کردن دیتابیس و صفحه ها تارنما سرعت لود آن را ارتقا میدهد , همینطور این کار سبب ساز کاهش فشار روی سرور می گردد , در صورتی شما نیز از آن گونه کاربرانی می‌باشید که از سرورهای اشتراکی برای ساخت سایت تان استفاده کرده اید , نصبو فعال سازی این پلاگین به شما پیشنهاد می شود . 

۳ - ساخت آلبوم های توسعه یافته با NextGEN Gallery 

پلاگین ای فوق العاده منعطف و کاربردی برای ساخت گونه های آلبوم های قشنگ و توسعه یافته , این پلاگین شایسته ترین پلاگین ساخت آلبوم برای وردپرس می‌باشد که تا لحظه نگارش این مقاله بیشتراز ۹ میلیون توشه دانلود شده‌است . اعم از امکان های اصلی این پلاگین می شود به قابلیت و امکان مدیر بی نقص تصاویر , اضافه کردن خودکار watermark , ساخت و مدیر گالری ها , نمایش تصاویر به دو صورت گالری و اسلاید , کدهای کوتاه بسیار و کاربردی و اکثری تجهیزات دیگر اشاره کرد . 

۴ - فرم های تماس ماهر با Contact Form 7 

با استفاده از پلاگین قوی Contact Form 7 می‌توانید یک‌سری فرم تماس با امکان های متعدد را در وبسایت تان قرار دهید . تمامی پیکربندی برای شما فراهم شده‌است از اضافه کردن دکمه ها و آنالیز جعبه ها و … گرفته تا مدیر محتوای آدرس اینترنتی ها و … از سایر امکان های حیاتی پلاگین پشتیبانی بدون نقص از Ajax ( ارسال فرم فارغ از بار گذاری دوباره ورقه ) و سوال های امنیتی captcha است . این پلاگین توصیه نیکی برای اشخاصی است که میخواهند در عین آسانی , تجهیزات ماهر وردپرس را تجربه نمایند . 

۵ - باصرفه سازی تارنما با WordPress SEO by Yoast 

با فعال سازی این پلاگین به SEO وبسایت وردپرسی خویش رنگ و جلای نو ای ببخشید . این پلاگین دوستداشتنی , سبب ساز ارتقا سکو شما در موتور های کاوش شده و با پیکربندی خارق العاده خویش ساتی شما‌را به سایتی دوست داشتنی برای موتورهای کاوش تبدیل می نماید . باصرفه سازی متا تگ ها , بهبود RSS , ویرایشگر پوشه های htaccess و robots . txt , ساخت نقشه وبسایت و … همگی و تمامی از توان های این پلاگین قوی محسوب می گردند . 

۶ - ارتقاء سرعت لود صفحه های با WP Super Cache 

این پلاگین با ساخت ورژن HTML صفحه های شما و ذخیره آن , سبب ارتقاء چشمگیر سرعت وبسایت شما میگردد . طریق عمل این پلاگین به‌این صورت است که با نمایش ورژن HTML ذخیره شده به استفاده کننده , بازدارنده از اجرای دستورهای وردپرس برای نمایش ورقه به هر بازدید کننده میشود . با هر توشه تغییر تحول محتویات مقاله یا این که کاغذ , ورژن HTML آن هم آپدیت می گردد . همینطور این پلاگین مورد خیر برای افرادی است که از هاستینگ های با پهنای باند محدود استفاده می نمایند . همینطور این پلاگین از پیکربندی معمولی تری نسبت به پلاگین W3 Total Cache شامل است . 

۷ - ارتقاء سئو وبسایت با All in One SEO Pack 

پلاگین All in One SEO Pack به طور خودکار سایت شمارا برای موتورهای کاوش با صرفه می نماید . از امکان های اصلی این پلاگین می شود به پشتیبانی از گوگل و بینگ , قابلیت و امکان رئیس seo پست های مطلوب , بهبود خودکار عنوان ها , سوای نیاز به پیکربندی پیچیده برای یوزرها تازه کار , قابلیت و امکان سفارشی سازی فوق العاده برای یوزرها ماهر و … اشاره کرد . قرار گیری قابلیت و امکان های ذکر شده کنار نیز موجب شده‌است که‌این پلاگین بی آلایش و در عین درحال حاضر کار کشته تا لحظه نگارش این مقاله بیش تر از ۱۷ میلیون توشه دانلود شود . 

۸ - ساخت فرم تماس با ما ایمن با Fast Secure Contact Form 

این پلاگین یک پلاگین کاربردی برای ساخت فرم تماس با ما میباشد , غربال خودکار پیغام های اسپم , تائید نشانی اینترنتی , انتقال استفاده کننده به کاغذ مطلوب بعد از ارسال , پشتیبانی بی نقص از CAPTCHA و Akismet , اضافه کردن بی غایت فیلد به فرم , ساخت و مدیر یک‌سری فرم , مدریت معمولی فیلد ها و خصوصیت های آنان اعم از قابلیت و امکان های این پلاگین هستند . 

۹ - اشتراک گذاری معمولی مطالب با Sociable 

این پلاگین با افزودن دکمه های اشتراک گذاری به مطالب شما , محبوبیت شمارا در شبکه‌های‌اجتماعی ارتقاء می‌دهد . اعم از قابلیت و امکان های اساسی این پلاگین می شود به فیلد اشتراک گذاری لغزان اشاره نمود . به وسیله این قابلیت و امکان فیلد اشتراک مقاله همراه با پیمایش استفاده کننده به انتهای برگه , تکان کرده و علاوه بر زیبایی , منجر ارتقاء بخت اشتراک گذاری میگردد . همینطور بوسیله قابلیت و امکان نو آن با اسم Sociable Skyscraper می‌توانید خصوصیت امتیاز دهی را به مطالب و ورقه های خویش بیشتر فرمائید . 

۱۰ - آمارگیر توسعه یافته گوگل با Google Analytics for WordPress 

به وسیله این پلاگین کاربردی و API منحصر به فرد خویش در Google Analytics میتوانید آمار و داده ها ظریف بازدیدها و کلمه ها کاوش شده و … را مشاهده و بررسی نمایید . این پلاگین کدهای موردنیاز Google Analytics را به طور خودکار وارد کرده و پیکربندی توسعه یافته مرتبط با ان را برای شما مهیا می نماید . رصد کلیک های انجام یافته روی لینک و پیوند های فرنگی شما اعم از امکان های با اهمیت این پلاگین دوست داستنی می‌باشد . 

۱۱ - ساخت آلبوم های فلش با Grand Flagallery 

با پلاگین Grand Flagallery شما توانا خواهید بود که تصاویر , ویدیو ها و موسیقی های اینترنت سیات تان را جور بندی و آراسته نمایید . ساخت آلبوم های فلش فقط با یک کلیک قابلیت پذیر است و با ظواهر زیبایی که به تارنما شما می‌دهد نقش دیده گیری در جلب لحاظ بازدید کنندگان ایفا می نماید . امکان اضافه کردن موسیقی مورد , پشتیبانی بی نقص از مرورگرهای آیفون و آندروید , امکان اضافه کردن ابزارک ها و … اعم از امکان های این پلاگین کاربردی هست . 

۱۲ - اضافه کردن پیوند به دیوار فیسبوک با Add Link to Facebook 

به وسیله این پلاگین مطالب و صفحه های شما به طور خودکار روی پروفایل و یا این که برگه فیسبوک تان ارسال میگردند . در عین درحال حاضر شما توان مدیر شیوه ارسال و … را در اختیار دارید . برای استفاده از این پلاگین کافیست یکبار پیکربندی آن را انجام دهید و کلیه چیز را به پلاگین بسپارید , با هر توشه ارسال پست یا این که ورقه نو , لینک و پیوند آن روی پروفایل یا این که ورقه فردی تان ارسال میشود . 

۱۳ - ساخت دکان اینترنتی با WP e - Commerce 

این پلاگین دوستداشتنی او‌لین پلاگین دکان ساز وردپرس است که با امکان ها و بضاعت های متعددی عرضه شده‌است . WP e - Commerce هم به طور مجانی نشر داده شده شده‌است و شما میتوانید پلاگین های مورد نیازتان را برای آن خریداری فرمائید . این پلاگین کارآمد با قابلیت و امکان هایی مثل سیستم منعطف کوپن و تخفیف , حمل و نقل مجانی , ابزارک های متنوع , سیستم پرداخت تک برگه ای , هماهنگ شدن با بقیه سیستم های دکان ساز و … یک کدام از گزینش های مطلوب دراین باره محسوب می گردد . 

۱۴ - ساخت تارنما تعدادی زبانه با qTranslate 

بوسیله این پلاگین , میتوانید به راحتی اینترنت سایتی با پشتیبانی از یک‌سری گویش بسازید , پلاگین qTranslate با ظواهر معمولی و استفاده کننده پسند خویش , کلیه امکاناتی را که برای ساخت یک سایت تعدادی زبانه نیاز دارید را یک جا در اختیار شما قرار می‌دهد . نقل و انتقال بین لهجه ها با یک کلیک , تغییر و تحول خودکار گویش مورخ و محافظت seo وب سایت اعم از امکان های این پلاگین کاربردی میباشند . 

۱۵ - ورقه بندی مطالب با WP - PageNavi 

این پلاگین یکی‌از دوست داستنی ترین پلاگین ها بین یوزرها اهل ایران وردپرس است , با فعال کردن این پلاگین و قرار دادن یک کد کوتاه در قالب قابلیت و امکان ورقه بندی مطالب برای شما آماده میگردد . اما به طور پیش فرض وردپرس مطالب بقیه صفحه ها را به طور مطالب دیرین خیس ← نمایش می‌دهد . 

۱۶ – ورژن تلفن همراه ماهر با WPtouch 

امروزه با ترقی تکنولوژی ساخت صفحه های اینترنت , داشتن یک وبسایت برخورد گرا ( Responsive ) که روی هر دستگاه هوشمندی به صدق نمایش داده شود فعالیت رنج نیست . با این حال بعضی رغبت دارا‌هستند از ورژن گوشی منقطع برای سایت خویش استفاده نمایند , پلاگین <iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3216.208415546944!2d59.594443715489156!3d36.28299260434094!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c913ae2988767%3A0x9bb53a655a55e550!2sOn5!5e0!3m2!1sen!2sir!4v1503767608928" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>WPtouch برای این مراد تاسیس شده است . با نصب این پلاگین یک ورژن معمولی و دیدنی از

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.