X
تبلیغات
زولا

نکاتی که بایستی در رابطه دوش به چنگ آوردن بدانید

یکشنبه 16 مهر 1396 ساعت 19:20

نکاتی که بایستی در رابطه دوش به چنگ آوردن بدانید

<a href="https://ar.drazarnoush.com">تجمیل الانف</a> 

به طور حتم , یک دوش به چنگ آوردن معمولی و پرسرعت برای پاک‌ کردن تن از آلودگی‌ها و موهای تن است , ولی در حالتی که که دوش‌ به دست آوردن شما محدود به شامپو زدن و تمیز‌کردن موهاست , خیلی از چیزها را فراموش کرده‌اید . برای این‌که دوش گرفتن‌های هر روز و معمولی شما به کاری خوشایند بدل شود , این ریزه‌کاری‌ها را انجام بدهید که ولی خیلی نیز وقت‌گیر نیستند . 

کلید : پزشک معالج جاشوا زیچنر , مدیریت راءس بهداشت و پژوهش ها پوست در مونت سینای معتقد است : ″حتما در رابطه ترتیب شغل های درون گرمابه تصور کنید , در صورتیکه با تکنیک کار فرمائید , سرعت فعالیت بیشتری خواهید داشت . ″ با تفکر کردن در رابطه کارهایی که ضروری است انجام دهید , حمامی دلچسب را تجربه فرمایید که تا به درحال حاضر نداشته‌اید . 


برس کم آب 

پاک کردن لایه فرنگی پوست زیاد اساسی است و ولی صرفا ۱۲۰ثانیه وقت ضروری دارااست . برس کشیدن روی تن کم آب , گردش خون را تسریع کرده و جریان مایع لنفاوی را بهبود میبخشد , سمومی که سلول‌ها را اشراف کرده‌اند را دفع میکند بعد از آن پوست کم آب و مرده را از تراز سلول‌ها می‌زداید و پوستی زنده و درخشنده هویدا میگردد که مجال نفس کشیدن مییابد . سیسیلیا ونگ مدیریت راس مراقبت‌های پوستی در نیویورک میگوید : ″یکی از فوق‌العاده‌ترین روش‌ها برای تحریک سلول‌های تن است . ″ 

زمان استفاده : پیش از این که به گرمابه بروید یک برس با موهای چغل و ارگانیک را تعیین نمائید و از پاها آغاز فرمایید تا سمت قفسه سینه بالا بیایید و این فعالیت را بین ۳تا ۵دقیقه تکرار فرمایید . 


آب‌رسانی به موها 

برای داشتن موهایی براق‌تر و ابریشمی‌تر , یک یا این که دوبار در هفته , نرم‌کننده معمولی خویش رابا نرم‌کننده قوی‌تر جایگزین فرمائید . جیمی آن , رئیس راس زیبایی NYC ’ s معتقد است : ″ آب گرم با بخار زیاد , کاندیشنر را در عمق تارهای گیسو شما فرو میبرد . ″ نیازی به تولیدات خیلی خاص و فانتزی نیست . جیمی بیش تر می نماید : 

شما می توانید از سرم‌های دربردارنده روغن استفاده فرمایید و یا این که تنها از روغن زیتون جان دار در آشپزخانه خودتان استفاده فرمائید . 


زمان استفاده : در حالتی‌که موهایتان را شامپو زده‌اید , فورا پس از آبکشی موها , کاندیشنر و یا این که روغن را روی سرتان بمالید و اذن دهید که موهای شمارا قابل انعطاف نماید و شما درین مسافت سایر بدنتان را بشورید . در‌حالتی که زمان مالیدن روغن روی موها را پس از شامپو زدن ندارید , پیش از این‌که وارد گرمابه گردید روغن را روی موها بمالید و گذشته از بیرون شدن آن را آبکشی نمائید تا زمان اثر گزیده آن طولانی شود . 


ماسک سرعت بالا صورت 

لزومی ندارد ۳۰دقیقه برای ماسک صورت وقت تلف فرمائید . برخی از ماسک‌ها صرفا ۱۰دقیقه زمان برای اثر قسمتی ضروری دارا هستند , ماسک می بایست در سطر اولی شغل های شما باشد و تنها تعدادی ثانیه زمان واجب است تا آن را بر روی صورتتان بگذارید . به یقین ونگ : ″ گذاشتن ماسک پیش از دوش به چنگ آوردن حقیقتا فوق‌العاده است , زیرا بخار , منافذ پوست را گشوده می نماید و کلیه مواد مفید و ویتامین‌ها به راحتی جذب پوست شما می گردد . ″ 


ماسک‌های ژله‌ای که وضعیت کرمی دارا هستند برای استفاده در گرمابه مناسب‌تر می باشند ; آنان قابل انعطاف و لطیف میباشند ولی از روی پوست مرطوب راز نمیخورد . چنانچه خودتان می خواهید در منزل این ماسک را بگذارید , از خواص آب‌رسانی مواد طبیعی نظیر عسل سود ببرید . ونگ سفارش می نماید دانه چیا را به ماسک‌های خویش بیشتر نمایید تا لایه‌برداری ملایمی نیز انجام داده باشید . 

زمان استفاده : پس از این‌که صورت خویش را تماما منزه کردید , ماسک را تماما روی صورت بگذارید و تا پیشین از آبکشی کل تن , اذن دهید روی صورتتان بماند . 

شستشوی پوست 

دکتر معالج زینچر معتقد است : ″یکی از وسیع ترین خطاها اشخاص نظافت کردن پوست‌های کم آب با پاک‌کننده‌های صابونی است . ″ به جای استفاده از آنان , برای داشتن پوستی قابل انعطاف و لطیف , صابون‌های کم آب کننده را با شامپو تن یا این که روغن شستشو عوض نمائید و به جای کرم‌های سنتی تصحیح , از روغن تصحیح , برای از بین بردن موهای تن استفاده نمایید . 

شستن تن با این محصولاتِ به طور کامل موءثر , پوستی خنده رو و براق برایتان به ارمغان میاورد . برای لطافت بیشتر پوست در انتهای عمل , چندین قطره از شامپو تن را کف دستتان ریخته و با پاره ای شکر نپخته یا این که نمک دریا ادغام کرده و به آرامی روی تن خویش بمالید تا همراه با پاکیزگی , پوستی قابل انعطاف و لطیف نصیبتان شود . 


یک دقیقه وقت نیز برای مانیکو پدیکور 

بعداز استفاده از نرم‌کننده گیسو دست‌های شما موقعیت لغزنده‌ای پیدا می‌کند؟ آن‌ها را آب نکشید . دکتر معالج آن توصیه می‌نماید که : آن را روی پاشنه پاها بمالید , تا لطیف شوند و چه بسا بعداز مالیدن آن با استفاده از برس ناخن میتوانید زیر ناخن‌ها را نیز منزه فرمائید . 

زمان استفاده : بعداز استفاده از نرم‌کننده , در شرایطی‌که پاهای شما به دقت بیشتری نیاز داراست , از لیف‌هایی با الیاف ارگانیک استفاده نمایید . لیف را به پاشنه پاها بکشید تا کف پاهای نرمی داشته باشید . 


کل تن 

برای این‌که مطمئن گردید که درخشندگی و جلای پوست شما تا ساعت ها بعداز گرمابه محافظت خواهد شد , تن خویش را عالی کم آب کرده و آن گاه کل بدنتان را با لوسیونی ملایم ماساژ دهید . پزشک زچنر می گوید : “ فورا پس از گرمابه که پوست شما لطیف و قابل انعطاف شده و اقتدار جذب بالایی دارااست , از کرم مرطوب کننده استفاده فرمائید . ” او خاطرنشان میکند که ماساژ تن با کرم‌های دربردارنده گلیسیرین و اسید هیالورونیک که مرطوب کننده‌اند , سبب ساز میشود که آب تراز پوست مراقبت شده و اقتدار جذب آن را بالا می برند . 

زمان استفاده : استفاده از لوسیون گهگاه عمل عذاب‌آوری می شود ولی چنانچه بعداز خزینه از آن استفاده نمایید خیلی نیز خوشایند است . دکتر معالج زینچر معتقد است : ” ۳تا۵دقیقه بعداز دوش تصاحب کردن از لوسیون استفاده فرمائید . ” زیرا منجر میشود که رطوبت بدنتان نگهداری ‌شود .<iframe src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d3215.807387193495!2d59.57782241480433!3d36.29272318005622!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x3f6c916e8c2f5d65%3A0x4b36b2ccd776a6c9!2z2KzYsdin2K0g2b7ZhNin2LPYqtuM2qkg2K_aqdiq2LEg2KfZhNmH2KfZhSDYotiw2LHZhtmI2LQ!5e0!3m2!1sen!2sfr!4v1504509134023" width="600" height="450" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen></iframe>

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.